Meble biurowe

MEBLE PRACOWNICZE

Oferta obejmuje szeroką gamę systemów meblowych, w tym biurek, kontenerów, szaf, regałów oraz stołów konferencyjnych łączących w sobie efektowną stylistykę z niezwykłą funkcjonalnością.

Więcej...

Meble biurowe

MEBLE GABINETOWE

Pełne prestiżu i elegancji meble gabinetowe wyróżnia estetyka wykonania i jakość detali nadający im swój niepowtarzalny charakter...Więcej...

Meble biurowe

FOTELE I KRZESŁA

Szeroka oferta foteli oraz krzeseł biurowych: pracowniczych, managerskich, krzeseł do sal konferencyjnych i poczekalni. Wszystkie w boga-tej kolorystyce, dostępne w różnych rodzajach tkanin. Ponadto kanapy i sofy oraz całe zestawy wypoczynkowe do poczekalni i recepcji.

Więcej...

Meble biurowe
SALE KONFERENCYJNE

Zarówno proste, małe jak i bardzo duże, wielomodułowe stoły konferencyjne przeznaczone do każdej sali konferencyjnej. Dostępne również na indywidualne zamówienie nawet do najbardziej nietypowych powierzchni.

Więcej...
Meble biurowe
RECEPCJE

Lady recepcyjne zarówno klasyczne, o ciężkich kształtach jak i nowoczesne, z dodatkiem szkła aluminium i kamienia. Proste, owalne i zakręcające, klasyczne i o niekonwencjonalnych kształtach.

Więcej...
Meble biurowe
MEBLE METALOWE

Idealne do przechowywania ważnych dokumentów i bardzo ciężkich rzeczy. Niebywale funkcjonalne i trwałe szafy, regały magazynowe, kontenery, meble socjalne oraz systemy szaf przesuwnych.

Więcej...
Meble biurowe
ŚCIANKI DZIAŁOWE

Modułowe ścianki działowe z płyt w kolorze mebli zamocowane w profilu aluminiowym, również tapicerowane oraz przeszklone. Doskonale nadają się do zorganizowania przestrzeni między stanowiskami, izolują i redukują odgłosy z zewnątrz.

Więcej...
Meble biurowe
INNE

Przydatne dodatki... lampy, wieszaki, przegródki, ekrany, półeczki pod monitor i klawiaturę, a także akcesoria przydatne na każdym biurku.


Więcej...
ARCHITEKCI | OFERTA | USŁUGI | REALIZACJE | KONTAKTBest Office jest autoryzowanym
dystrybutorem firmy Profim


Jeśli przewidujesz zakup mebli biurowych, kliknij w odpowiednią opcję i koniecznie wpisz nazwę i adres swojej Firmy w treści wiadomości:

CHCĘ SIĘ DOWIEDZIEĆ WIĘCEJ O OFERCIE:

   
   
   Copyright @ 2003, Bestoffice
   All rights reserved.
   Tworzenie stron internetowych